Bölümümüz öğrencileri Bartın Üniversite tarafından organize edilen ve Tübitak, Bartın Valiliği gibi birçok kurum ve kuruluş tarafından da desteklenen II.Ar-ge proje pazarına bölümümüz son sınıf öğrencileri hazırlamış oldukları proje ve fikirlerle destek verdiler.Öğrencilerimiz yapmış oldukları katılımlarla farklı üniversiteden akademisyen ve öğrencilerle, farklı firmalardan yöneticilerle birebir fikir alış-verişinde bulunarak projelerini geliştirme ve tanıtma fırsatı buldular. Öğrencilerimizi yapmış oldukları çalışmalardan ve bu çalışmaları sergilediklerinden dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
![](/Dokumanlar/imm_tf/Resimler/Bartin/32313576_10213641455725299_616761607262830592_n.jpg)
![](/Dokumanlar/imm_tf/Resimler/Bartin/32375918_10213641477445842_3431329409489960960_n.jpg)
![](/Dokumanlar/imm_tf/Resimler/Bartin/32387161_10213641455965305_8841257541083070464_n.jpg)
![](/Dokumanlar/imm_tf/Resimler/Bartin/32457916_10213641493406241_7070641802834870272_n.jpg)